Par mums

Laipni lūdzam aģentūrā ALFA-PATENTS!

Esam pilna servisa intelektuālā īpašuma uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus Latvijā, Baltijas valstīs, Eiropā un visā pasaulē. ALFA-PATENTS darbība aizsākās jau 1993. gadā, un mēs esam vieni no senākajiem un vadošajiem Latvijas uzņēmumiem intelektuālā īpašuma aizsardzības jomā.

Vairāk nekā 30 gadus mēs konsultējam vietējos un ārvalstu klientus saistībā ar visiem intelektuālā īpašuma reģistrēšanas un aizsardzības aspektiem. Izmantojot mūsu plašo sadarbības partneru tīklu, mēs varam sniegt informāciju un palīdzēt ar intelektuālā īpašuma aizsardzības niansēm visā pasaulē, nodrošinot, ka jūsu intelektuālais īpašums tiek aizsargāts neatkarīgi no tā, kur jūs veicat savu uzņēmējdarbību.

est.

1993

Darbojamies kopš

7000

+

Reģistrēti objekti

Nepieciešama profesionāla konsultācija?

Industrijas eksperti

Uzņēmums balstīts uz darbinieku prasmēm un profesionalitāti.

ALFA-PATENTS reputācija ir balstīta uz mūsu darbinieku prasmēm un profesionalitāti. Aģentūrā ALFA-PATENTS strādā patentpilnvarnieki patentu, preču zīmju un dizainparaugu jomās un juristi, kuriem ir daudzus gadus ilga pieredze intelektuālā īpašuma aizsardzības jomā.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu, kā ALFA-PATENTS var palīdzēt jums orientēties dinamiskajā intelektuālā īpašuma pasaulē, uzlabot jūsu konkurētspēju un virzīties uz priekšu uzņēmējdarbības attīstībā!

Mūsu kompetences

Mums ir pieredze un zināšanas, lai jums palīdzētu.

Ar daudzu gadu pieredzi intelektuālā īpašuma tiesību īstenošanas un aizsardzības jomā, mums ir zināšanas, kas nepieciešamas, lai jums palīdzētu. No sākotnējās idejas koncepcijas līdz reģistrācijai, licencēšanai un pastāvīgai portfeļa pārvaldībai mēs būsim jūsu uzticamais partneris visos ar intelektuālo īpašumu saistītajos jautājumos.

PREČU ZĪMES

Uzņēmumā ALFA-PATENTS mēs saprotam preču zīmju nozīmi jūsu zīmola identitātes veidošanā un aizsardzībā. Labi aizsargāta preču zīme ne tikai atšķir jūsu produktus vai pakalpojumus no konkurentiem, bet arī palielina klientu lojalitāti un zīmola atpazīstamību.

DIZAINPARAUGI

Uzņēmumā ALFA-PATENTS mēs saprotam dizainparaugu lomu produkta identitātes veidošanā un pievilcības patērētāju acīs vairošanā. Labi aizsargāts dizains ne tikai uzlabo jūsu produktu estētisko vērtību, bet arī veicinās jūsu konkurētspēju tirgū

PATENTU AIZSARDZĪBA

Uzņēmumā ALFA-PATENTS mēs saprotam milzīgo vērtību, ko sniedz izgudrojumu aizsardzība. Patenti aizsargā jūsu novatoriskās idejas un tehnoloģiskos sasniegumus, sniedzot jums konkurences priekšrocības tirgū.

Get in touch! We are looking forward to start a new project.